fbpx

Tiryakiler

İnsan Kaynakları

POLİTİKALARIMIZ

Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerine katkı sağlamak ve ilerlemelerinin önünü açmak, gurur duyduğumuz konuların başında geliyor. Sürekli değişimin esas olduğu günümüzde, sunduğumuz farklı eğitim olanaklarıyla, çalışma arkadaşlarımızı kişisel ve mesleki gelişim hedeflerini yakalamaları konusunda destekliyoruz. Çalışanlarımıza iş birliklerimiz ve dijital teknolojiler aracılığıyla eğitim ve gelişim uygulamalarımızda eşit ve kapsayıcı olanaklar sunuyoruz.

Şirketimizin ücret yönetim sistemi; iş büyüklükleri, piyasa verileri, ücret politikası ve performans parametrelerinden oluşuyor. Ücret yönetimi sistemine temel oluşturan iş büyüklüklerini, iş değerlendirme metodolojisi ile belirliyoruz. Unvan ve kişiden bağımsız, işin içeriğine dayalı bir değerlendirme sistemi uyguluyoruz. Değerlendirmeler sonrasında, kademeler bazında ücret politikalarımızı belirliyoruz. Ücret piyasalarını yakından takip ediyor; piyasa analizleri neticesinde performansa bağlı pazara uyumlu, adil ve rekabetçi bir ücret ve yan hak politikası hedefliyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın her gün aynı heyecan ve motivasyonla çalışmalarını ve bunu paylaşmalarını önemseriz. Bu yüzden tüm çalışma arkadaşlarımız için adil bir şekilde takdir edildikleri ve ödüllendirildikleri iş ortamları yaratıyoruz. Fark yaratan çalışanlarımızı ön plana çıkarıp ödüllendirmek üzere motive edici uygulamalara yer veriyoruz.

Tiryakiler ailesi olarak stratejilerimizi adalet ve güven duygularıyla olgunlaştırıyor, işe alımdan kariyer fırsatına kadar ‘her alanda fırsat eşitliği’ ilkesini benimsiyoruz. Şirket olarak kendimizi; içinde çeşitliliği barındıran, herkese eşit fırsatları sunan büyük bir aile olarak konumlandırıyoruz.

Etik Kurallar Yönetmeliğimiz ile tarafsızlık ve fırsat eşitliğini en üst düzeyde taahhüt ediyoruz.

Tiryakiler Grubu İnsan Kaynakları stratejileri, şirketimizin global rekabet koşullarında konumunu muhafaza edip geliştirmesi yolunda vizyonumuza paralel, mevcut ve potansiyel çalışanları için  “En Çok Tercih Edilen İşverenler Arasında Yer Almak” olma hedefi üzerine tasarlanmıştır.


İK Stratejimiz, çalışanlarımız için oluşturacak ortak kültür ve değerleri grubumuz geneline yaygınlaştırarak; uçtan uca ve benzersiz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedeflemektedir. Amacımız ise, en iyi yetenekleri çekerek, elde tutarak, geliştirerek; dijital ve çalışan odaklı en etkin İK politika, sistem ve süreçlerini uygulayarak değer yaratmaktır. 

İşe alım süreçleri tamamladıktan sonra başlayan oryantasyon programımız ile grubumuza yeni katılan arkadaşlarımızın daha konforlu bir geçiş süreci yaşamalarını sağlıyoruz.

İŞE ALIM SÜRECİ

Başvuru

Tiryakiler Grubu’ndaki tüm iş ve staj olanaklarına Tirsan Kariyer’den ulaşabilirsiniz.Profilinizi oluşturup kendinize en uygun ilanı bulmak için iş arama filtrelerini etkin bir şekilde kullanmanızı öneriyoruz.
Profilinizi düzenlerken karşınıza çıkacak yönlendirmeler, başvuru yapabilmeniz için hangi alanları doldurmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacak. Kişisel bilgilerinizi ve deneyimlerinizi aktarabileceğiniz alanlar ile bize kendinizi anlatmaktan çekinmeyiniz.

Test ve Envanter

İşe alımda bilimsel olarak geliştirilen ve önemli başarı kriterlerini ölçen, geçerliliği ve güvenirliliği kanıtlanmış test ve envanterlerden yararlanıyoruz. Bu testler kişilik özelliklerinizi ve işin gerektirdiği yabancı dil seviyesini ölçme amacı ile yapılmakta olup, sonuçlar, işe alım sürecinde göz önünde bulundurulan değerlendirme kriterlerinden birisidir.

Yetkinlik Değerlendirilmesi

İnsan Kaynakları ve birim yöneticileri ile birebir görüşmeler yaparak, kişisel yetkinliklerinizi ve mesleki deneyimlerinizi detaylı olarak anlatma imkanı bulabilirsiniz.

Son olarak, daha önce iş ilişkisi çerçevesinde birlikte çalışılan kişiler ile referans görüşmesi yapılır.

Teklif

Tiryakiler Grubu’nun organizasyon yapısında yer alan pozisyonların büyüklüklerinin belirlenmesinde iş değerleme metodolojisi kullanılır. Yerel ve sektörel piyasa ücret araştırmaları sonuçlarına bakılarak pozisyonların toplam ücret paketi belirlenir.

İşe alım adımlarını başarıyla tamamlayan adaylara insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılır.

KARİYER FIRSATLARI
Açık Pozisyonlar

Arge Merkezi ve İdari Birimler

SAP Kurumsal Kariyer Sayfamızda açık ilanlarımızı görüntüleyebilir ve aday veri tabanımızda profil oluşturarak size uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer sayfamızda, işe alım süreciniz hakkında bilgilendirmeleri oluşturmuş olduğunuz profiliniz üzerinden e-posta yönlendirmeleri ile takip edebilme olanağı sunarken, sizler de aynı zamanda ilanlarımızı uygun olduğunu düşündüğünüz yakın çevreniz ile paylaşabilir, kişisel network ağınızı genişletebilirsiniz.

Mevcutta açık pozisyon bulunmamaktadır.

Bize Ulaşın

Her türlü soru ve talepleriniz için uzman ekiplerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Staj Olanakları
e14dfaa3d1c1bb4f00d147cc2ee97c36

Çıraklık Programı

İş deneyimi ve ilgili nitelikleri kazandırmak üzere tasarlanmış Çıraklık Programımız ile size, gerçek sorumluluklarla öğrenme ve gelişme imkanları sağlayacak ve Tirsan Kardan ile gelecekteki kariyerinizi şekillendirmenize olanak tanıyacağız.

Çıraklık Programı Başvuru Formu


  Bu program için şu an alım yapılmamaktadır. Başvuru zamanını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

  bfb7cb9d23120f6617fb2541663791c5

  Uzun Dönem Staj Programı

  Uzun dönem staj programımız ile önlisans, lisans ve yüksek lisansta okuyan öğrencilere iş hayatını deneyimleme fırsatı sunuyoruz.
  Öğrenciler, ilgi duydukları ve başarılı olabilecekleri alanlarda yarı zamanlı çalışma imkanı buldukları uzun dönem staj programı ile yeteneklerini ortaya koyma fırsatı ve iş hayatıyla ilgili çok özel deneyimler ediniyorlar. Mezuniyetlerinden sonra ise, şirketin seçme ve yerleştirme sürecinin aranan adayları olarak Tiryakiler Grubu kadrosunda yer alma olanağına sahip oluyorlar.


   Bu program için şu an alım yapılmamaktadır. Başvuru zamanını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

   d

   Zorunlu Yaz Dönemi Staj Programı

   Her yıl yaz dönemi süresince öğrenimlerine devam eden ve staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencilere staj olanağı sunmaktayız. Aramıza katılacak öğrencilerimizin, şirketimiz ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler ile donanması ve kariyerlerinin ilerleyen zamanlarında keyifle anacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.


    Bu program için şu an alım yapılmamaktadır. Başvuru zamanını kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

    NEDEN TIRSAN?

    SOSYAL KULÜPLER

    Çalışanlarımızın sadece çalışma hayatını değil, sosyal hayatını renklendirmeyi de önemsiyoruz. İlgini alanlarını keşfetmeleri ve var olan yeteneklerini geliştirmeleri için hayata geçirdiğimiz sosyal kulüplülerimizle “Tirsan ’da Hayat Var” diyerek kişisel motivasyonun ve sosyal birlikteliğin artmasını hedefliyoruz.

    Sosyal kulüplerimizle hem çalışma arkadaşlarımızla yepyeni deneyimlerin keyfini çıkarıyoruz hem de şirket içinde ve dışında yapılan organizasyonlarda ve turnuvalarda becerilerimizi pekiştirme fırsatı buluyoruz. Ayrıca, şirket içi dayanışma ve iletişimin güçlenmesinde, aidiyet duygusunun gelişmesinde, kişisel motivasyonun ve sosyal birlikteliğin artışında sosyal kulüplerimizin etkisi görüyoruz.

    Doğa & Gezi Kulübümüz, Yemek Kulübümüz, Balıkçılık Kulübümüz ve Futbol Kulübümüzle farklı ilgi alanlarına sahip her çalışanımıza hitap etmeyi hedefliyoruz.