fbpx

Tiryakiler

Başkanın Mesajı

Kurumsal

Başkan’ın Mesajı

6f290563b640371c8d2260172e823f8d
Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım,
Değerli Paydaşlarımız,
Sermayesinin tamamı Tiryakiler ailesine ait olan şirketler topluluğumuzun global bir yapıya dönüştüğünü görmek hem 3. kuşak bir aile üyesi olarak hem de bir Türk vatandaşı olarak beni gururlandırıyor.

Ekonomideki rolümüzün, ticari büyümenin yanında herkes için sürdürülebilir ve kapsayıcı bir ortamı teşvik etmekle ilgili olduğunu düşünüyor, böyle bir gelecek için çalışıyoruz.

Grup tarihimizdeki ilk kadın yönetim kurulu başkanı olarak, bir yıldır yürüttüğüm bu görevdeki hedeflerimin başında kadın çalışan sayımızın arttırılması geliyor. Mühendislikten takım liderliğine, lojistikten üretime kadar çeşitli rollerdeki varlıkları, erkeklerin domine ettiği sektörümüze zenginlik katmaktadır. Bahsettiğim bu hususla beraber ulaştığımız bu seviyenin elde edilmesindeki katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyor ve bir aile gibi çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Bünyemizdeki dört firmada ağırlık üretimde olup, gayrimenkul projelerimiz ve yeni yatırımlarımız üzerinde de çalışmaktayız. Ana sektörümüz olan otomotivdeki gelişmelerin ne kadar hızlı ilerlediğinin farkında olup, gurur duyduğumuz AR-GE departmanımızda mevcut ürünlerimizin yanında geleceğin ürünleri üzerindeki çalışmalarımıza da devam ediyoruz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılını grup olarak gönülden kutluyoruz. Cumhuriyetler nasıl ki hukukun üstünlüğü, liyakat ve şeffaflık gibi ilkeler üzerinde yükseliyorsa, modern bir şirket olarak bizler de kurumsal yönetimin ilkelerini benimsiyoruz.

Cumhuriyetimizin bize tuttuğu ışıkla eğitimlerimize, inovasyonlarımıza ve çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz.