fbpx

Tiryakiler

Tirsan Kardan

Tiryakiler Grup

Tirsan Kardan

Tirkyakiler Grup şirketlerinden Tirsan Kardan, 1957 yılında Türkiye’de kurulmuş olup global pazarda en önemli kardan mili ve yedek parça üreticileri arasındadır. Faaliyet gösterdiği pazarlarda sürekli gelişim ve büyüme anlayışını benimseyen Tirsan Kardan, bugün global pazarda sektörün lideri olarak yer alıyor.

İzmir Manisa’da bulunan tesisinde yönetim, AR-GE merkezi ve üretim tesislerinde, yüksek kalite standartlarındaki ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile otomotiv ve savunma sanayine özel çözümler sunuyor. Üretimden, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümleri kendi bünyesinde barındırıyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük kardan mili üreticilerinden olan Tirsan Kardan, 60 bin m2 entegre tesisinde, 1,5 milyon şaft kapasitesi ile hafif ticari, ağır ticari, savunma sanayi ve otoyol dışı araçların kullanımına uygun üretim gerçekleştiriyor. Türkiye ve Dünya’da OEM ve OES müşterilerimizin onaylı tedarikçisi konumunda yer alıyor.

Tirsan Kardan, bugün Mercedes, BMW, Ford, Volvo, Wolksvagen, Isuzu, Iveco, Kamaz ve Isuzu gibi dünyanın önde gelen markaların doğrudan tedarikçisidir.

6 kıtada 70’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren Tirsan Kardan, yüksek teknolojili, dayanıklı, güvenilir ve çevre dostu ürünler üretmeye devam ediyor.

Pazarın ve müşterilerinin ihtiyacına göre lokal montaj, lokal depo yönetimi veya benzeri uygulamalar ile hareket eden Tirsan Kardan, bugün lokal olarak Türkiye, Rusya, İtalya ve Mısır’da üretim ve montaj yapıyor. Müşterilerine lokasyonlarında tam zamanında, hızlı, etkin ve JIS hizmet verebilmek için Amerika, Almanya, İtalya’da lojistik depo faaliyetlerini yürütüyor.

Tirsan Kardan hakkında detaylı bilgi almak için www.tirsankardan.com.tr adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

b2e988b04a9b02d1a40b30cd69c429a8