fbpx

Tiryakiler

Tirsan Kardan Ford Q1 Ödülüyle Taçlandırıldı

Basın Odası

Tirsan Kardan Ford Q1 Ödülüyle Taçlandırıldı

Ford Q1 ödülü küresel otomotiv sektöründe en prestijli ödüllerden biri olarak görülmektedir. Tirsan Kardan olarak kalitemiz Ford tarafından da tasdiklenmiş oldu.

Ford Q1 ödülünü; 26 Ağustos 2021 tarihinde Kampüs Üretim Tesisimizde, Ford Otomotiv Sanayi AŞ yönetimi, yönetimimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz törende teslim aldık. 

Q1 Plaketi Ford Otomotiv Sanayi AŞ STA Lideri Sn. Fatih Aydoğdu tarafından Tirsan Kardan AŞ CEO’ muz Sn. Tolga ÖZER’e takdim edildi.

Dünyanın önde gelen tüm ticari araç üreticileri ile çalışan bir firma olarak gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki, Q1 gerçekten eşi benzeri olmayan bir belge.

Bu büyük sorumluluğumuzun farkında olarak yeni fabrikamızda Q1 ödülümüzü gururla sergileyeceğiz.

Ford Q1 ödülünü; 26 Ağustos 2021 tarihinde Tirsan Kardan Kampüs Üretim Tesisimizde Ford Otomotiv Sanayi AŞ yönetimi ile birlikte Tirsan Kardan AŞ yönetimimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen bir törenle teslim aldık. Q1 Plaketi Ford Otomotiv Sanayi AŞ STA Lideri Sn. Fatih Aydoğdu tarafından Tirsan Kardan AŞ CEO’ muz Sn. Tolga ÖZER’e takdim edildi.

Paylaş:
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter